Kytice smuteční – 03

2.2002.900

ke každému produktu nabízíme tištěnou stuhu i dopravu do Obřadních síní po Praze ZDARMA

  • pro více informací o objednání

Popis

Kytice vypichovaná

Vypichovaná květina je zhruba 70cm dlouhá, 50cm široká a 40cm vysoká (uvedené rozměry jsou pouze orientační), rozměry jsou stejné u všech cenových variant, vazba ve vyšší cenové variantě obsahuje větší počet květů. Na obrázku vidíte inspiraci v nejnižší cenové variantě.

Ve výběru si lze vybrat odlišnou barevnou kombinaci než tu, kterou vidíte na obrázku, druhy květin zůstanou zachovány. Prosíme u této inspirace berte v potaz, že základ vždy bude žlutá barva, barevná kombince bude tedy žlutá a vámi zvolená barva.

Berte prosím v potaz, že dle sezóny se některé vybrané květy mohou lišit, v takovém případě se snažíme vždy vybrat květinu nejpodobnější té v inspiraci.

Stuha:

K vybrané vazbě Vám nabízíme stuhu s tištěným textem zcela zdarma. Výše si můžete zvolit barvu stuhy a barvu textu. Pokud o stuhu nemáte zájem, prosím vyberte „bez stuhy“.

Doprava:

Nabízíme Vám doručení po celé Praze zdarma, do všech obřadních síní, nebo až k Vám domů. Vazbu si samozřejmě lze vyzvednout i na kterékoliv naší prodejně – včetně těch, které se nachází mimo Prahu.